Od wielu lat  przedszkole wspołpracuje z instruktorem futsalu Marcinem Gębickim  obecnie prowadzącym profesjonalne treningi w FUTSAL KIDS przy współpracy z FC Toruń.
Szczególnie z okazji Dni dla Zdrowia i Radości, dzięki bezinteresownej pomocy i zaangażowaniu  pana Marcina Gębickiego, nasze przedszkolaki mają możliwość doskonałej zabawy i poznawania tajników  piłkarskiego treningu.

FUTSAL KIDS dla dzieci 5-12 lat przy współpracy z klubem FC Toruń.

Dlaczego warto trenować futsal?

Futsal jest dynamiczną odmianą piłki nożnej, kształtuje pewność siebie i umiejętność szybszego podejmowania decyzji.
Kontakt z piłką jest 3x częstszy niż w tradycyjnej piłce nożnej. Uczy precyzji oraz współpracy w grupie, zapewnia dobrą zabawę.

Poprzez różne gry i zabawy dla najmłodszych wprowadzamy dzieci w świat sportu. Dla nieco starszych dzieci  realizujemy metodologię opartą na wprowadzaniu ćwiczeń zadaniowych, aby kształtowały się takie cechy jak; pewność siebie i szybsze podejmowanie decyzji. Naturalnie nie zapominamy o rozwijaniu koordynacji ruchowej i technice piłkarskiej.
Współpracujemy z klubem futsalowym FC Toruń, gdzie młodzi zawodnicy mają możliwość podglądać swoich  lokalnych idoli oraz często korzystamy z asysty zawodników, aby dzieci mogły poczuć się  ważne i być w centrum meczowym.

Marcin Gębicki prowadzi treningi  w ZS9 ul.Rzepakowa dla grup 5-6 lat i 8-9 lat oraz w IX LO ul.Rydygiera dla grup 5-6 lat i 7-8 lat.

Więcej informacji i zapisy: telefon 781 102 833

www.facebook.com/futsalkidstorun