Dziękujemy wszystkim Rodzicom za inspirujące pomysły i aktywne włączanie się w proces edukacji wszystkich dzieci.

• Gorące podziękowanie  fantastycznym Rodzicom, którzy uświetnili swoimi wypiekami  kiermasz z okazji Dnia Dziecka. Kochani!!! Wasze smakołyki na długo zostaną w naszej pamięci smakowej.

• Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie strojów sportowych dla reprezentacji przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla Firmy DANONE za nieodpłatne przekazanie naklejek na nagrody dla naszych przedszkolaków.  Dziękujemy za bezinteresowność i gorące serce.

Dziękujemy wszystkim  sponsorom, którzy nieodpłatne przekazali produkty na Festyn Rodzinny, Dzień Dziecka i  Jubileusz przedszkola a w szczególności:

• Okręgowej Spółdzielnii Mleczarskiej w Łowiczu - Hurtownia Toruń
  • Vital - Spólce Jawnej Gondek
  • Firmie WITPOL Bożena Zakierska
  • Firmie  „ARAMIS” Robert Sałach
  • Firmie CLEAN  WAY
  • Firmie Produkcyjno – Handlowo – Usługowej MR  MAX Tadeusz Śliwa
  • BRESSE POL Spółka z o.o.Sklep 2037

Gorące podziękowania dla Firmy FHP Bella  Stanisław Cieślak za uszycie strojów do tańca irlandzkiego i kamizelek na wystepy dzieci.

Dziękujemy Rodzicom za przekazanie ciasta na kiermasz podczas Dnia Dziecka.  Ciasto na kiermasz  upiekli bezinteresownie Rodzice z  nastepujących grup:

• Biedronki - Wioletta Sulecka, Maria Janowska, Monika Wojdyło - Drążkowska, Żaneta Kamińska
  • Zuchy Czerwone - Janina Woszkowska, Iwona Kalinowska, Jacek Niezgoda, Dominika Trzeciak, Katarzyna Szmejter
  • Krasnale -  Agata Bojanowska, Magdalena Pańka, Joanna Malinowska, Justyna Górska, Paulina Walter, Elżbieta Sączek, Monika Pniewska, Katarzyna Zalewska,
  • HIT Dnia - smalec: Ilona Oszywa, chleb własnego wypieku - Państwo Pilarz
  • Smerfy: Barbara Bereziak, Beata Cichocka, Anna Kola

• Dziękujemy Państwu Beacie i Szymonowi Zdziebło, rodzicom Matyldy, za pomoc w zorganizowaniu wycieczki do Szafarni a Pani Kowalskiej, mamie Michała i Małgosi za muzyczne przyjęcie przedszkolaków i przybliżenie dzieciom postaci Fryderyka Chopina.
  • Gorące podziękowania dla Państwa Pilarz za umożliwienie przedszkolakom zwiedzenia gospodarstwa ekologicznego. Szczególne podziekowania dla babci Karola za przepyszne, zdrowe, własnoręczne wypieki.
  • Dziękujemy rodzicom Jasia za przeprowadzenie zajęć plastycznych, dzięki którym dzieci poznały właściwości gliny.